Besparen is eigen heel makkelijk

21 augustus 2010 - .


Dankzij de Noordhollandse Energie Coöperatie krijgen Michiel en Daphne duurzame energie van eigen bodem.
Daphne Linzell, office manager bij Teamwork Technology, en makelaar/taxateur Michiel van Beijsterveldt zijn lid en klant van de Noordhollandse Energie Coöperatie. Samen wonen zij al 11 jaar in de binnenstad van Alkmaar. Michiel: “Veel mensen realiseren zich niet hoe makkelijk het is om te besparen.” Daphne: “Sinds de officiële oprichting van de Energie Coöperatie, één jaar geleden zijn wij al lid. Vanaf 1 juni is de Energie Coöperatie officieel onze energieleverancier. Duurzaam klinkt duur, maar bij de Energie Coöperatie is dit niet het geval.”
Michiel: “Toen we hier kwamen wonen hebben we het huis zo goed mogelijk laten isoleren, onder andere door dubbel glas te plaatsen en speciale schelpen onder ons huis te laten spuiten. Verder letten we natuurlijk op andere dingen, zoals het gebruik van spaarlampen, het licht uitdoen en deuren niet onnodig open laten staan. Het zijn kleine dingen, maar hiermee kun je aanzienlijk besparen. Ik denk dat mensen vaak niet door hebben hoeveel verschil het maakt.”
 
10% minder energieverbruik in 2010
Daphne: “De Energie Coöperatie attendeerde ons op de klimaatcampagne 10:10. De Energie Coöperatie doet zelf mee met deze campagne waarbij iedereen in Nederland opgeroepen wordt om in 2010 tenminste 10% energie te besparen. Ik zou graag zonnepanelen willen. De Energie Coöperatie wil een collectief oprichten om dit mogelijk te maken.”
 
Meer mensen energie van eigen bodem
Daphne: “Wij vinden dat meer mensen mee zouden moeten doen met de Energie Coöperatie. Waarom? Ik wil de vraag omdraaien: waarom niet?! Overstappen van energieleverancier is echt heel eenvoudig. Je merkt er niets van. Bij de Energie Coöperatie betaal je niet meer dan bij een gemiddelde energieleverancier. En je draagt bij aan een duurzame toekomst! Een duidelijk verhaal, toch?”
 
Meer informatie over de tarieven of klant worden?
Ga naar /....thuis/tarieven-thuis-2010
 
Bookmark and Share